Salát hlávkový Humil

Zimní, dobře přezimující salát.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Cena
11 Kč
(Cena bez DPH: 9,57 Kč)
Není skladem
katalogové číslo: 3882
EAN: 8590396388209
výrobce:Semo
popis
parametry
Soubory ke stažení

HUMIL – zimní, dobře přezimující salát s raným zavíjením hlávek. Hlávka je žlutozelená s téměř hladkými listy, nečervená. Obalové listy jsou poněkud zvednuté, takže netrpí podehníváním. Pro přezimování vyséváme koncem srpna až začátkem září. Vhodné je provést zabezpečení před zajíci v zimním období. Pěstuje se buď z přímého výsevu, nebo z výsadby do prvního týdne října.

Lactuca sativa L. var. capitata L. / Salát  hlávkový

Salát vyžaduje dobrou, dostatečně vzdušnou půdu v II.trati. Je náročný na zásobení živinami v okamžitě přijatelné formě. Doporučujeme osluněné polohy.

Při výsevu přímo na záhon vyséváme semena mělce do řádků nebo po špetkách ve sponu 25 x 25 až 30 x 30 cm a rostliny po vzejití vyjednotíme.

Pro předpěstování sadby vyséváme semena mělce do truhlíků a ve stadiu tvorby pravých listů rostlinky pikýrujeme do sponu 4 x 4 cm. Teploty ve dne udržujeme v rozmezí 16 - 20°C, v noci 4 -6°C. Vysazujeme při 4 – 6 pravých listech mělce na záhon tak, abychom nezahrnuli srdéčko rostliny. Zavlažujeme pravidelně menšími dávkami vody.

 

Parametry

VýrobceSEMO
Cenová skupina1
Množství0,3g
Výsev08 / 09
Místo výsevuzáhon
Místo pěstovánízáhon
Sklizeň04 / 05
VýrobceSEMO
Cenová skupina1
Množství0,3g
Výsev08 / 09
Místo výsevuzáhon
Místo pěstovánízáhon
Sklizeň04 / 05
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.