+420 499 399 521Volejte v případě dotazů

Cesta k vaší zahradě vede přes Donapo

Značky

Agro

Yato

Floria

Kristalon

Natura

Semo

Astra čínská Pompon směs

Oblíbené pomponkovité květy ve směsi barev dorůstají do 60 cm.
Zobrazit více
100% (1 hodnocení)
25 Kč
bez DPH 21,74 Kč
Skladem
koupit
katalogové číslo: 9113
EAN: 8590396911308
výrobce:Semo
popis
parametry
Soubory ke stažení

Astra čínská Pompon směs - vzpřímeně rostoucí větvená letnička s oblíbenými pomponkovitými květy ve směsi barev dorůstající do výšky až 70 cm určená zejména k řezu a k záhonovým výsadbám. Ve směsi jsou i rostliny s dvoubarevnými květy s bílým středem. Listy jsou vejčité, zubaté.

Callistephus chinensis ( L.) NEES / Astrovka čínska

Astra neboli Hvězdnice čínská 'POMPON' je plnokvětá hvězdnice s velkými květy v různých barevných odstínech, která původem pochází z Asie. Květiny svým tvarem připomínají dekorativní "pom-pom" koule. Tento kultivar roste do výšky přibližně 60 cm, květy jsou vhodné k řezu do kytic a květinových aranžmá.

Vyžaduje slunné stanoviště. Nedoporučujeme přímé organické hnojení. Každoroční střídání stanoviště zabrání rozšíření fuzariózy (tzv. padání aster). V průběhu vegetace ošetřujeme proti mšicím, mimo přímého poškození sáním, rozšiřují virová onemocnění.

Semena hvězdnice vyséváme v březenu ve skleníku, od dubna do venkovních záhonů nebo do květináčů. Semena do půdy jemně zatlačíme a přihrneme zeminou. Odstraňujeme odkvetlé květy, abychom podpořili dlouhé kvetení. Hvězdnici vysazujeme každý rok na jiném místě, vyžaduje dostatek slunce a hlinito-písčitou půdu s dostatkem živin.

Parametry

VýrobceSEMO
Cenová skupina3
Množství0,5g
Výsev03 / 04
Místo výsevuve vytápěných prostorách (skleník, byt) / záhon
Místo pěstovánízáhon
VýrobceSEMO
Cenová skupina3
Množství0,5g
Výsev03 / 04
Místo výsevuve vytápěných prostorách (skleník, byt) / záhon
Místo pěstovánízáhon
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.

SOUHLASÍM