Lopaty a rýče

Na rytí, přehazování půdy nebo kopání potřebujete spolehlivý rýč či lopatu. Seznamte se s kvalitním nářadím pro práci s půdou. Zamilujete se do jeho designu, lehkosti a pracovního výkonu tak moc, že s ním nebudete chtít přestat pracovat. 

V naší nabídce naleznete řadu kvalitních rýčů a lopat, které Vám budou spolehlivě sloužit dlouhá léta. Rýče pro běžné zahradní zeminy (travnatá vrstva, měkké podloží) i pro rytí v tvrdé a kamenité půdě. Univerzální rýče pro různorodou práci s půdou - kopání děr, zarovnávání záhonů nebo sázení rostlin. Lopaty na přehazování písku nebo půdy i na odklízení sněhu v zimě. Velké lopaty pro případy, kdy je toho třeba odházet doslova fůru nebo lopaty na zarovnávání záhonů, sázení a kypření. 

V naší nabídce naleznete i pracovní nástroje s nastavitelnou délkou násad a držadel a také Vám můžeme nabídnout speciálně vyvinutou řadu odlehčeného nářadí pro ženy v elegantním bílo-černém provedení.

nejprodávanější produkty
1
100% (5 hodnocení)
Univerzální lopata Solid
Univerzální lopata pro nakládání písku, ...
Poslední kus
547 Kč
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Materiál
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.

SOUHLASÍM