Roundup Fast - 1 l rozprašovač - bez glyfosátu

Účinek za 3 hodiny
Bez glyfosátu
Přírodní přípravek k hubení plevelů určený k okamžité aplikaci bez ředění.
Zobrazit více
70% (2 hodnocení)
228 Kč
bez DPH 188,46 Kč
Skladem
koupit
katalogové číslo: 120172
EAN: 5907487103451
Hmotnost: 1.135 Kg
popis
parametry
Soubory ke stažení

Roundup Fast 1 l bez glyfosátu s velmi rychlým účinkem je neselektivní herbicid s účinnou látkou na přírodní bázi (kyselina pelargonová), který hubí plevel a mech a neomezuje pěstování následných plodin. Za 4 hodiny po zaschnutí herbicidu ROUNDUP je možná opětovná výsadba či setí. Přípravek s mnohostranným použitím je určený k okamžité aplikaci bez ředění. Důmyslná hlavice s tryskou zabezpečenou proti dětem a opatřením proti skapávání, je navržená pro stříkání směrem dolů. Vizuální efekt hubení plevele se objevuje již po 3 hodinách.

V současnosti je Roundup nejpoužívanějším herbicidem! Díky pokročilé technologii a mnoha letům zdokonalování je Roundup (pokud je použit správným způsobem) jedním z nejbezpečnějších herbicidů. Jedním z důvodů je to, že se deaktivuje při kontaktu s půdou a mikroorganismy ho rozloží. Navíc, jakmile ošetřené listy oschnou, mohou se na ošetřenou plochu vrátit děti i domácí zvířata a můžete znovu sázet.

Roundup Fast je přírodní postřik proti mechu a na plevel určený k likvidaci nežádoucích širokolistých a trávovitých plevelů v chodnících, dlažbě a na cestičkách, pod okrasnými keři a stromy za předpokladu, že jsou již hlubokokořenící s dřevitou kůrou, při přípravě záhonů na výsadbu a výsev okrasných rostlin, ovoce a zeleniny, kolem skleníků, zimních zahrad a podél plotů nebo pro odplevelení před jarním nebo podzimním rytím.

Přípravek na ochranu rostlin (pro neprofesionální uživatele). Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Doporučené dávkování:

Přípravek aplikujte na listy a ostatní zelené části nežádoucích plevelů. Při postřiku dbejte na rovnoměrné pokrytí listů přípravkem, tak aby kapalina nestékala. Nejlepší doba pro aplikaci je, když jsou listy zelené a když rostou, nejlépe tedy na jaře a v létě. Pro aplikaci Roundupu si zvolte klidný, suchý den s teplotou mezi 12 °C a 25 °C. Následný výsev rostlin po aplikaci může být prováděn bez omezení.

Pozor, neaplikujte přípravek za větrného počasí (vítr ho může odnést na rostliny, které chcete zachovat, za deště). Neaplikujte ráno, kdy je silná rosa, nebo pokud očekáváte během 6 hodin déšť - bylo by nutné ošetření opakovat, stejně tak za studeného počasí, nebo naopak za velkého horka.Účinek se zvyšuje za teplého počasí a dostatečného obsahu půdní vláhy. 

Vždy se držte příbalového letáku.

Výhody použití přípravku:

 • praktický předem namíchaný herbicid v unikátním tlakovém postřikovači k okamžitému použití bez ředění či dalších úprav

 • bez glyfosátu - účinná látka na přírodní bázi = kyselina pelargonová

 • první vizuální efekt hubení plevele již po 3 hodinách!

 • důmyslná hlavice s tryskou zabezpečenou proti dětem a opatřením proti skapávání, je navržená pro stříkání směrem dolů

 • Roundup Fast působí v rostlině systémově, je přijímán výlučně zelenými částmi rostlin a translokován do celého rostlinného systému včetně podzemních orgánů a kořenů. Tím se docílí zničení podzemních i nadzemních částí zasažené rostliny. Není přijímán kořeny a nepůsobí na semena v půdě.

 • přípravek nezanechává žádná škodlivá rezidua v půdě. Při styku s mikrobiálními a jílovými částicemi půdy je okamžitě odbouráván a postupně rozložen.

 • opětovná výsadba či setí jsou možné za 4 hodiny po zaschnutí přípravku

 • vhodný pro použití v chodnících, dlažbě a na cestičkách

 • na chodnících, hřištích, skladovacích plochách, parkovištích, hřbitovech, v areálech podniků, dvorech a ostatních plochách

 • pod okrasnými keři a stromy, okolo kmenů k likvidaci plevelů a trav za předpokladu, že jsou již hlubokokořenící s dřevitou kůrou

 • okolo květinových záhonů

 • pod živými ploty a okrasnými keři k udržení nezaplevelené půdy

 • k odstranění ohniskového výskytu plevelů či nežádoucích houštin

 • ochraná lhůta 0 dní ( jde o způsob použití nebo určení, které stanovení ochranné lhůty nevyžadují )

 • opětovný vstup na ošetřované plochy je možný ihned po zaschnutí přípravku, neohrožuje domácí zvířata

Parametry

VýrobceMONSANTO
Aplikacepostřikem přímo na list
Balení1 Litr
Dávkováníroztok k okamžitému použití v nádobkách s mechanickým rozprašovačem
Doba použitelnosti2 roky od data výroby
Ochranná lhůta0 dní
Účinná látkaúčinná látka na přírodní bázi = kyselina pelargonová
VýrobceMONSANTO
Aplikacepostřikem přímo na list
Balení1 Litr
Dávkováníroztok k okamžitému použití v nádobkách s mechanickým rozprašovačem
Doba použitelnosti2 roky od data výroby
Ochranná lhůta0 dní
Účinná látkaúčinná látka na přírodní bázi = kyselina pelargonová
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.

SOUHLASÍM