+420 499 399 521Volejte v případě dotazů

Cesta k vaší zahradě vede přes Donapo

Značky

Agro

Yato

Floria

Kristalon

Natura

Semo

Nízký květinový koberec Luční třpyt

Směs nízkých letniček, výška 20 až 40 cm.
Zobrazit více
100% (6 hodnocení)
65 Kč
bez DPH 56,94 Kč
Skladem
koupit
katalogové číslo: 9986
EAN: 8590396998606
výrobce:Semo
popis
parametry
Soubory ke stažení

Nízký květinový koberec je originální směs až 28 letniček, které vytvoří při správné péči oslňující výsledek v podobě kvetoucího koberce. Směs je namíchána nejen s ohledem na výšku, barevnost, dobu kvetení rostlin, ale i na vůni a celkovou estetičnost kvetoucí plochy. Květinový koberec kvete od června do září. Počátek kvetení je 6 týdnů od výsevu a výška porostu je 20 až 40 cm.

Směs je určená pro přímé setí. Doporučujeme výsev od 2 do 5 gramů/m². Termín setí je v březnu až květnu, s možností výsevu v červnu. Tato směs je směsí letniček a je třeba ji vysévat každoročně na dobře připravenou půdu, pokud možno maximálně odplevelenou. Vzhled porostu se v průběhu vegetace mění, téměř každým dnem vypadá trochu jinak. Květinová směs je složena tak, aby se kvetení rozprostřelo do několika měsíců. Díky tomu je tato směs plná překvapení, vypadá odlišně v závislosti na klimatických podmínkách, typu půdy i termínu setí.

Směs obsahuje druhy (podle katalogu výrobce): Lobularia maritima, Convolvulus tricolor, Erysimum allionii, Chrysanthemum paludosum, Coreopsis tinctoria, Dimorphoteca sinuata, Eschscholzia californica, Dorotheanthus bellidiformis, Matthiola incana, Godetia amoena, Cheiranthus maritimus, Linaria maroccana, Lupinus hartwegii, Nemophila insignis, Nigella damascena, Dianthus chinensis, Phacelia campanularia, Phlox drummondii, Portulaca grandiflora, Silene armeria, Calendula officinalis, Iberis umbellata, Iberis amara, Zinnia elegans a další.

Parametry

VýrobceSEMO
Cenová skupina6
Množství6g
Výsev03 / 04 / 05
Místo výsevuzáhon
Místo pěstovánízáhon
VýrobceSEMO
Cenová skupina6
Množství6g
Výsev03 / 04 / 05
Místo výsevuzáhon
Místo pěstovánízáhon
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.

SOUHLASÍM